תקליטן לכל חתונה

מתחתנים? חוגגים? מזל טוב!

בין אם זה האירוע הראשון שלכם , ובין אם זה סיבוב שני , אתם בטח רוצים להפוך אותו ל"אירוע השנה"!

הייתם בהרבה אירועים , ולכן אתם וודאי יודעים שלתקליטן ולמוסיקה באירוע יש תפקיד מאוד חשוב , ולכן במאמר זה אני ארכז עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור תקליטן לחתונה  איכותי ומתאים לאירוע שלכם


לפני שאתם נפגשים עם התקליטן לחתונה שלכם - דברו בינכם לגבי כיוון מוסיקלי באירוע שלכם , מוסיקה מזרחית , עברית , רוק , לועזית , 80 , וכו' , אחרי שמצאתם ודי נסגרתם על כיוון מוסיקלי מסויים , התחילו לחפש תקליטן המתאים לסיווגים שלכם , חפשו באינטרנט היטב , קראו המלצות , הקשיבו לחברים , לכו לאירועים ותהיו בררנים מאוד!

הטיפ המשמעותי ביותר : פגישה! היפגשו עם התקליטן לחתונה שלכם , וודאו שקיימת בינכם זרימה , בדקו שהוא מקצועי ומנוסה , בקשו לראות אותו עובד באירוע או לפחות לראות אותו בוידאו. ספרו לתקליטן מראש את סגנונכם המוסיקלי , את השירים שאתם אוהבים ובדקו שבנוסף יש בינכם חיבור מוסיקלי.

בדקו היטב - מה המחיר , האם התוספות שהוא מציע , כגון : זיקוקים , הקלטות ,וכו' כלולות במחיר, ואם המחיר כולל מע"מ , בדקו שאתם אכן חותמים על חוזה עם בדיוק אותם הפרטים.

בחוזה הזמנת העבודה , בדרך כלל יש המון סעיפים , בדקו שאתם קוראים את כל האותיות הקטנות , ואל תקשיבו ל"יהיה בסדר" "רק תחתום" "זה סתם ארוך" , קראו ובדקו היטב על מה אתם חותמים כדי לא לקבל הפתעות מיותרות לפני או אחרי האירוע


חשוב לוודא שהתקליטן לחתונה מגיע לאולם מספר שעות לפני האירוע , ושהוא אינו מתיישב ביחד עם צוות העובדים שלו בשולחן של אורחים.

בדקו שהתקליטן לחתונה שלכם הוא איש שמח , עם הרבה אנרגיות , חשוב שהוא ישדר את זה במהלך האירוע.

 דברו עם התקליטן על שירים לחתונה - ספרו לו על השירים שאתם אוהבים ובקשו ממנו להשמיע לכם דוגמאות נוספות בכיוון מוסיקלי המזכיר את הבחירות שלכם.

אם התקליטן לחתונה מבקש מכם לשלם מקדמה – אל תשלמו סכום גבוה מדי , לא מקובל לשלם יותר מ1000 ש"ח מקדמה.

בקשו מהתקליטן לחתונה להציג עבורכם סרט חתונה ללא עריכה על מנת להתרשם מההנחיה , ההופעה והמעברים בין השירים.

.